Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Vlasy

Co si představit pod pojmem „jemný vlas“?

25. listopadu 2010 v 23:13 | Nuggie <3
Jde o vlas, jehož průměr na řezu je mnohem menší, než u vlasu průměrného, běžného či chcete-li normálního (existuje-li takový). Díky této tenkosti jsou jemné vlasy mnohem křehčí, náchylnější k lámavosti, vysušování, trhání či třepení. Je to také důvod, proč vlasy plihnou a culík za gumičkou místo ladného oblouku mrtvě visí - vlasy postrádají hmotu působící jako "výztuha".

Kopíruj ! se Zdrojem → http://smile-paradise.blog.cz/

Vlasy = koruna ženské krásy

25. listopadu 2010 v 23:10 | Nuggie <3
Určitě toto úsloví také znáte. Snad každá žena v koutku duše touží po krásné, objemné, lesklé a zdravé hřívě. Proto ty, kterým bylo do vínku dáno více či méně upláclé chmýří, mají ze svého vlasového porostu větší či menší životní mindrák. Stejně jako autorka článku, která tu a tam uvažuje, jestli by nebylo lepší nosit paruku nebo to rovnou oholit. Než ale podniknete radikální řez, zkuste následující "manuál". Pokud se rozhodnete vyhlásit tažení za krásnějšími jemnými vlasy, počítejte s tím, že jde o velmi dlouhodobou záležitost.

Pro krásné a zdravé vlasy

25. listopadu 2010 v 23:06 | Nuggie <3

zoom

Pro lesk vlasů
Po umytí opláchněte vlasy octovou vodou (do hrnce s vodou dejte dvě lžíce jablečného octa), nebo odvarem z kopřiv. Lesk vlasům dodá i pouhé závěrečné opláchnutí chladnou vodou.
 
 

Reklama