Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Trička

Benetton - Klučičí trička

20. února 2011 v 17:08 | Nuggie <3
Ani Benetton nezapomíná na mužskou část populace. V další typicky italské kolekci stojí za zmínku především nový design triček, na kterých se podílel italský malíř. 
Přestože už jsme rozhodně viděly lepší kousky oblečení, líbí se nám spojení umění a módy. U nás neznámý italský malíř Andrea Pezzille vytovřil pro Benetton designy, které jsou přenesením jeho pláten na tak obyčejný kousek oblečení, jakým tričko je. Jazzová tematika, kterou se kolekce inspirovala, je příjemným zpestřením pánského šatníku.  
Foto ↓

Paul Frank - Trička 2

20. listopadu 2010 v 23:14 | Nuggie <3
 Tak tohle jko není fér!! Taková nádhera♥ Přála bych si být milionář, jen abych měla na všechny tyhle krásný tríča.... Luxus♥
Dalších pár LUXUSNÍCH triček♥

Nixon - tričko

20. listopadu 2010 v 22:56 | Nuggie <3
Další boží tričko od Nixonu♥

Obrázek “http://www.freshlabels.cz/evelyn/modules/goods/images/1239-img1-orig.jpg” nelze zobrazit, proto&zcaron;e obsahuje chyby.

Paul Frank - Trička

20. listopadu 2010 v 22:46 | Nuggie <3
Dvě úžasná trička od značky Paul Frank♥

Obrázek “http://www.freshlabels.cz/evelyn/modules/goods/images/1116-img1-orig.jpg” nelze zobrazit, proto&zcaron;e obsahuje chyby.
 
 

Reklama