Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Pro vaše zdraví ^^

Zuby jako zrcadlo duše

17. dubna 2013 v 18:07 | Nuggie <3

Zuby jako zrcadlo duše

Zuby jsou víc, než jen okrasa úsměvu a pomůcka ke kousání potravy. Pomáhají nám správně vyslovovat slova, dokonce existují souvislosti mezi našimi zuby a jednotlivými orgány našeho těla. Zuby toho o nás prozradí opravdu hodně. Jsou nejtvrdší hmotou v těle a také nejdůležitější energoinformační jednotkou našeho těla. Také proto je těžké s nimi pohnout. Všimněme si, jak dlouho je třeba nosit rovnátka, než se podaří je srovnat.

7 dietních mýtů odhaleno

14. března 2012 v 18:12 | Nuggie <3

Dietní Coca-Cola je zdravější, vynecháním snídaně zhubnete, těhotné ženy musí jíst za dva...Kolem hubnutí a diet panuje velké množství polopravd a mýtů, které stále matou všechny, co se snaží zhubnout. Pojďme si osvětlit některé z nich.

img
Některé dietní mýty mohou stát v cestě za vaší vysněnou postavou

6+a tipů týdne

20. února 2011 v 17:16 | Nuggie <3
1. Nezapomínejte na svačinu!
Místo bagety z automatu a müsli tyčinky zvolte raději doma připravenou svačinku! Kromě toho, že na internetu najdete luxusní svačinové boxy byste neměla přehlédnout také obal na banán, se kterým nedávno přišla Chiquita. Kromě toho, že se vám banán nerozmačká ještě budete velice stylová. Ovoce můžete doplnit skvělým salátem z kozího sýra, čekanky a vlašských ořechů nebo dýňovým toustem s lososem.

Obličejová gymnastika

26. listopadu 2010 v 18:10 | Nuggie <3
img

Posilovat nemusíte jen s činkou v ruce

Rádi občas potrápíte své tělo v posilovně? Stejným způsobem můžete pracovat i na vzhledu svého običeje. Správným cvičením lze posilovat a rozvíjet obličejové svaly, což vede k vypnutí obličeje a vyzdvižení obličejových kontur. Je možné také cíleně posilovat pouze určité partie, které jsou nějakým způsobem problémové.

Čokoláda vás zbaví vrásek i deprese

26. listopadu 2010 v 18:06 | Nuggie <3

Za blahodárný protivráskový účinek mohou antioxidanty flavanoly, které se ukrývají pouze v hořké čokoládě s vysokým podílem kakaa. Antioxidanty neutralizují volné radikály a chrání buňky před poškozením.                            
                                                                                                                         Klik. Celý článek

Potřebujete probrat svoje unavené tělo? Zkuste oheň a led

22. listopadu 2010 v 21:18 | Nuggie <3
Masáž ledem

Masáž ohněm a ledem vám pomůže zbavit se stresu, únavy a toxinů.
Chladné počasí, lidé bez nálady s kruhy pod očima, málo slunce, špatná nálada a začínající období chřipky a nachlazení. To nezní moc lákavě.
 
 

Reklama