Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Krása

Módní trendy jaro/léto 2012

14. března 2012 v 18:22 | Nuggie <3

Nostalgické retro vzpomínání na glamour lesk 20tých let, blýskavé outfity á la mořská panna, povinné zpevnění břišních svalů, něžné pastelové odstíny, ale i netradiční pestrobarevné potisky - podívejte se, jaký mix stylů si pro nás připravily světoznámé módní hlavy.

img
Mořská panna, zelinářka nebo sportovkyně - který styl si letos vyberete?

Super kousky za 200, 500, 1000 a 5000,-

20. února 2011 v 17:05 | Nuggie <3

Báječný svět shopaholiků! Módní vychytávky za pár korun i kousky, za které se vyplatí vydat vyšší částky

Plesové šaty 2011

20. února 2011 v 16:53 | Nuggie <3
Plesová sezoná je tady.. pokud ještě nevíte jaké šaty si máte vzít, tak vám tady rady jak si vybrat.

Černá a hnědá vládnou
Na tyhle barvy vsadili především u Valentina a Armaniho. Sama se přesvědčte, jak jsou obě barvy funkční a jak skvěle vypadají, pokud je kombinujete s dalšími barvami, například se světle růžovou.
Foto v celém článku ;)

Pro krásné ruce a nehty

25. listopadu 2010 v 23:05 | Nuggie <3

zoom

Pro pevné nehty
Na lámavé a štěpící se nehty můžete vyzkoušet několikadenní potírání rozkrojenou cibulí.

Pro krásnou a mladistvou pleť

25. listopadu 2010 v 23:02 | Nuggie <3
zoom

Výživná maska na celé tělo
Dvě nebo tři co možná nejměkčí avokáda zbavte pecek a slupek a rozmačkejte vidličkou. Přidejte lžíci olivového oleje a rozmíchejte na kaši. Tu naneste na pokožku těla i tváře a nechte působit 10minut.

Fialovo-černá omamná vůně od Fergie

22. listopadu 2010 v 21:50 | Nuggie <3
Fergie

Ostružiny a černá krajka jsou vzrušující.
Vůně Outspoken by Fergie, která byla nedávno představena i v Praze je pro výjimečné, sebevědomé a krásné ženy. Na druhé straně je Outspoken i velmi sexy a to díky zvláštní ingredienci, která byla při výrobě parfému použita - smyslnost, hřejivost a hloubku jí dodává černá kůže.

4 kroky k dokonalému nalíčení

22. listopadu 2010 v 21:22 | Nuggie <3
Líčení

Každá žena může být dokonalá, stačí jen vědět, jak na to.
Ráda byste jednou vypadala skutečně dobře nalíčená, jako by si vás vzal do parády profesionál? Přestože si připadáte už dost stará, vlastně nevíte, jak má správné líčení vypadat? Pokud se budete držet našich rad, možná zjistíte, že skvělý výsledek umíte vytvořit i vy doma v koupelně.

Pleť však před líčením dobře připravte, očistěte a vyživte podkladovým krémem.

1. krok - vyhladit a připravit

Vyzkoušejte vyhlazující bázi pod make-up, která vyplní a zahladí vrásky, jemné linky i póry. Díky tomu se v nich make-up neusazuje a zůstává na povrchu pleti. Pleť působí jemně a make-up déle vydrží.

Víte, co škodí vaší pleti?

22. listopadu 2010 v 21:15 | Nuggie <3
Nejen nedostatek spánku, ale i špatný pitný režim.
To vše se podepisuje na vzhledu vaší pleti.
Pleť je naší vizitkou. Její vzhled ovlivňují nejen dědičné dispozice, ale i péče, strava a životní styl. Víte co jí vlastně škodí a co prospívá? Poradím vám, jak si zachovat pokožku pěknou a svěží co nejdéle.

Čištění pleti
 
 

Reklama