Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Kalhoty

Džínové Kalhoty

14. března 2012 v 18:50 | Nuggie <3
Rozthané kalhoty se vrací do mody a tkovýhle přímo miluju!
Pro mě číslo 1 ;)

Legíny

14. března 2012 v 18:17 | Nuggie <3

Stylová vojanda

Běžná cena: 699,-Kč

Krásné a jednoduché - tak by se daly popsat tyto legíny Zara! Jejich khaki odstínu kontrastují lesklé zlaté zipy na bocích a dodávají jim nádech army stylu. Hodí se na denní nošení a doplnit je můžete světle hnědou či krémovou barvou!

Kalhoty pro sezonu 2010/2011

21. listopadu 2010 v 1:07 | Nuggie <3

 "Slimky" se drží zuby nehty


Úzké skinny nebo slim kalhoty a džíny už jsem ani nechtěla zařazovat do letošních trendů, ale přemíra těchto přiléhavých kalhot v obchodech i na přehlídkách mě nutí zmínit se o nich i tuto sezónu.
Kromě již téměř klasických tmavě modrých a černých "slimek" jsou letos nejvíce in skinny kalhoty v bikerském a rockovém duchu, z loňských trendů se stále drží plísňáky, světlé šisování a potrhané efekty.

http://www.omlazeni.cz/article_images/610_small.jpg
 
 

Reklama