Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Boty

Obuv podzim/ zima 2010/2011

21. listopadu 2010 v 1:18 | Nuggie <3

http://www.omlazeni.cz/article_images/553_small.jpg

Vysoké kozačky


Vysoké kozačky nad kolena nebo až do půli stehen byly velkým trendem už loni a díky extrémní popularitě zůstávají hitem i letos.
Ač v mnohém připomínají provokativní obutí sexy go go tanečnic, v současném pojetí vypadají velmi elegantně - jen s jemnou dávkou vyzývavé svůdnosti.
Nosí se především v tmavých přirozených barvách v jemné kůži, či semišové na podpatku i bez v jednoduchém jezdeckém stylu.
Vysoké kozačky krásně prodlouží nohy a celkovou siluetu, zvláště pokud mají špičatější tvar, a skvěle vypadají především ke krátkým sukním vysoko do pasu. Nebo do nich vpasujte skinny kalhoty.
 
 

Reklama