Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Lady Gaga - The Monster Ball Tour 2011 Download

15. ledna 2013 v 21:43 | Nuggie <3 |  Ke stažení ;)
Je to umělkyně 21 století. Je silná žena a velice krásná.
Věřila svýmu snu a hlavně v sebe. Tolikrát ji lidé kolem sebe řekli ne a odháněli jí a přesto se stala nejmocnější ( skoro ) ženou planety. Dokázala všechno vlastní pílí a láskou k umění, hudbě a modě.
Zahájila Éeu popu, když se podíváte všechny zpěvačky se začali po ní opičit aby měly také komerční úspěch.
V každé písničce zděluje svým příšerkám něco jiného a my to od ní odbíráme. Ať už chcete nebo ne je to ona kdo změnila svět a posunulaho do vyššího levelu ;) Nebýt jí tak nevidíme polonahé zpěvačky a neslyšíme zpívat o sexu. Jo pussycat Dolls zpívali a jejich písničky jsou velmi vrtivé a nákažné, ale u Lady Gaga mi příjde, že do toho dávala srdce a to pak předávala dál. Miluju jí jako umělkyni a miluju její písničky. Těším se na ArtPop a určitě si ho nestáhnu z uložta. To album si koupím abych dokázala, že ona je opravdový umělec a stojí za to mít ORIGINÁLNÍ CD ♥

Tady máme film z jejího turné v NY 2011 → Odkaz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulfire Kulfire | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 1:59 | Reagovat

Seal armpit brings discomfort, aches. to Postpone visit in the hospital cannot be. Seal under the muscle cavity may become cancer illness. But often it is result excessive use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Redness triggers a close clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the abscess that will should, next drink antibiotics. In the first stage treat ointments, anti-inflammatory medicines. If the process is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama