Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

6+a tipů týdne

20. února 2011 v 17:16 | Nuggie <3 |  Pro vaše zdraví ^^
1. Nezapomínejte na svačinu!
Místo bagety z automatu a müsli tyčinky zvolte raději doma připravenou svačinku! Kromě toho, že na internetu najdete luxusní svačinové boxy byste neměla přehlédnout také obal na banán, se kterým nedávno přišla Chiquita. Kromě toho, že se vám banán nerozmačká ještě budete velice stylová. Ovoce můžete doplnit skvělým salátem z kozího sýra, čekanky a vlašských ořechů nebo dýňovým toustem s lososem.


2. Milujte (se)
Přichází Valentýn, což je skvělá příležitost k tomu nechat vašeho milovaného, aby předvedl, co v něm je. Pokud se k tomu nemá, vezměte vše do vlastních rukou a připravte si skvělý večer podle vašich představ. Ostatně kterýkoliv den strávený ve dvou v horké výřivce se skleničkou šampaňského v ruce je výjimečný. Pokud jste singl, je Valentýn tím pravým dnem zamilovat se do sebe. Dejte si relax, udělejte kůru, bežte si zacvičit a vyražte na procházku. K tomu si přečtěte nějkterou z následujících knih.

3. Udělejte si čas na knihu
Pokud milujete večery s knihou, doporučujeme skvělý zvedač sebevědomí Proč muži milují potvory od Sherry Argovové, případně knihu Ženy, které běhaly s vlky, která je biblí mnoha žen.

4. Oblečte svého mazlíčka
Kromě toho, že bude v ulicích největší frajer ještě zabráníte mnoha neduhům, které se k němu ze studené země plíží.

5. Muzika pro každé uši
Co takhle dát šanci klasice? Pokud jste ještě neměla s klasickou hudbou tu čest, vyzkoušejte třeba Beethovenovu Měsíční sonátu. Jestli dáváte přednost známým kusům, poslechněte si Debussyho Clair de Lune. Schválně, jestli uhodnete, z kterého filmu je. Uvidíte, že oybčejný večer doma se změní v originální zážitek.

6.  Obujte se u CCC
Využijte posledních zimních výprodejů a obujte se do krásy napříkald v obchodech CCC. Inspiraci můžete načerpat na jejich internetových stránkách, které se opravdu povedly a přenesou vás do světa Alenky v Říši divů. A možná i za zrcadlem.

7. Rtěnka? Buďte náladová
Nejnovějším trendem, který hýbe světem kosmetiky jsou náladové rtěnky. Dá se snad vyjádřit vaše nálada lépe? Jsou určeny především sebevědomým ženám, které boří konvence a nebojí se porušit zažité stereotypy. Žlutá, modrá nebo zelená vás občas dokáže dokonale vystihnout? Zapátrejte po nich na internetu nebo se zeptejte ve své oblíbené parfumérii. Výborné je, že je můžete míchat také s vaší oblíbenou rrtěnkou.

Zdrojík pro vás → http://smile-paradise.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama