Vítám vás na svém blogísku :) Na tomhle blogu bych vám chtěla dokázat, že život není jenom stres a smůla. Chci dokázat, že štěstí k nám přichází každý den. Ke štěstí stačí i malý článek. Fashion moda, styly, vlasy, zdraví..... Prostě vše. Blog bude o tématu MY. Myslím si že bysme se o sebe měli všichni starat. ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ. Na tom by vám mělo v životě velmi záležet. Zkusím se zaměřit na pocity a city... prostě to co je uvnitř člověka. Doufám, že blog zformuluju do nejlepší kvality a že se budete ke mě vracet. Příjemný den vám přeje Nuggie


Miluju vás

Potřebujete probrat svoje unavené tělo? Zkuste oheň a led

22. listopadu 2010 v 21:18 | Nuggie <3 |  Pro vaše zdraví ^^
Masáž ledem

Masáž ohněm a ledem vám pomůže zbavit se stresu, únavy a toxinů.
Chladné počasí, lidé bez nálady s kruhy pod očima, málo slunce, špatná nálada a začínající období chřipky a nachlazení. To nezní moc lákavě.


Pokud potřebujete do zásoby zbraň proti únavě a stresu, máme pro vás výborný tip. Procedura, která vás vzpruží a budete se po ní cítit jako znovuzrození, se jmenuje masáž ohněm a ledem. Jak to probíhá?

Lehnete si na masážní stůl, kde vám pod krk, na hrudník a žaludek umístí příjemně horké kameny. Ty pomohou energii proudit celým vaším tělem.

Zatímco chlad rozproudí váš krevní oběh, stáhne cévy, stimuluje nervový systém a pomáhá vyplavovat toxiny, teplo má za úkol naopak cévy rozšířit a pomoci toxinům vyplavit se tím správným směrem. Navíc střídání teplot posiluje váš krevní oběh a vy se u toho nenadřete.

Samozřejmě, že aplikace chladu se provádí pomocí kostek ledu, což může znít zvláštně. Masér také během procedure tře vaše tělo střídavě teplými a studenými kameny, ale nebojte tato kúra vám bude jistě příjemná.

Kopíruj ! se Zdrojem → http://smile-paradise.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama